Az-zdravi.cz – PŘEVEDENO NA JINÉHO PROVOZOVATELE

Az-zdraví.cz - přístroje pro krásu a zdraví

Masážní křesla, kosmetické přístroje, hubnutí

 

 

 

 

 

 

 

Chcete se cítit fit a svěží? Být ve své kůži a vědět, že děláte pro své zdraví maximum? V tom případě jste na eshopu az-zdravi.cz na správném místě! V jednom internetovém obchodě pro Vás máme kompletní nabídku všeho, co ke správnému životnímu stylu potřebujete. Nabízíme Vám širokou škálu kosmetických přístrojůpomůcek pro masáže či baňkování, detoxikační a dermatologické přístroje a spoustu dalších produktů. Najděte si v našem internetovém obchodě i Vy svůj kousek zdraví, rozhodně je z čeho vybírat!

Buďte krásnější a zdravější s az-zdravi.cz!

V naší nabídce nechybí ani nejmodernější kosmetické přístroje jako je frakční laser, pulsní světlo či přístroj pro ultrazvukovou kavitaci. Dodáváme je do kosmetických salonů a specializovaných klinik a v rámci jejich objednávky zajišťujeme i zaškolení zdarma.

Pokud chcete být krásnější z pohodlí domova, tak si jistě vyberete z naší nabídky přístrojů na redukci vrásekžehliček na vlasy i parafinových van pro krásnější ruce. Pozornost věnujte i bio lampám v naší nabídce, které zpomalují proces stárnutí a aktivně pečují o Vaši pleť.

Pomůžeme Vám zpevnit postavu a vypadat lépe

Kdo v dnešní době nehubne a neformuje svou postavu, ten snad jakoby ani nebyl. Módní trendy určují ideál ženské i mužské krásy a tak se všichni logicky snažíme vypadat co nejlépe. Aby Vám to hubnutí šlo lépe od ruky, máme pro Vás speciální kategorii, která se zabývá vším kolem formování postavy. Najdete v ní jak přístroje pro plošší bříško, tak i pomůcky pro domácí saunování či pro boj s celulitidou. A pro lepší kontrolu dosažených výsledků si pořiďte i osobní váhu. Hned budete vědět, jak výrazné jsou Vaše pokroky.

Odpočiňte si a načerpejte energii

Díky nezdravému životnímu stylu dnes stále větší procento lidí trápí bolesti zad, krční páteře a spousta jiných neduhů. Tělu je proto potřeba pomoci od bolesti a uvolnit jej, nejlépe pravidelnou a důkladnou masáží. Ne každý však má čas a prostředky navštěvovat dvakrát měsíčně specializovaný salon, proto Vám nabízíme pomůcky pro perfektní masáž v pohodlí domova. Hodit se Vám budou přístroje určené přímo k masáži nohou a chodidel i krční páteře. Vybírat můžete z nabídky masážních van i křesel, které jsou vhodné pro časově vytížené jedince – masáž si totiž můžete dopřávat i v kanceláři.

Vždy je dobré vědět, jak na tom zdravotně jsme…

… a proto se dnes málokterá domácnost obejde bez některého z diagnostických přístrojů. Pro lidi trpící vysokým či nízkým tlakem by měl být nezbytnou součástí domácího vybavení tlakoměr, který dokáže včas detekovat případné kolísání tlaku. Diabetici zase ocení praktický glukometr, který jim během okamžiku vyčíslí konkrétní hladinu cukru v krvi. Nabízíme Vám i několik osobních teploměrů, tukoměry i měřiče cholesterolu.

Zařiďte si ve svém domě útulnou atmosféru

Alergici a především malé děti ocení moderní přístroje pro úpravu vzduchu – díky čističkám vzduchu a zvlhčovačům se Vám i ostatním členům Vaší rodiny bude doma dýchat mnohem lépe.

Příjemnou atmosféru dodají Vašemu domu i technické vychytávky, tzv. gadgets. Většinou plní jednu specifickou funkci a jejich cílem je usnadnit každodenní procesy. A hlavně pobavit. Gadgets jsou skvělou volbou pro netradiční dárek a uvidíte, že si mezi nimi vyberete i něco do Vaší domácnosti.