Buďme-zdraví.cz – PRODEJ UKONČEN

Přístroje k péči o zdraví a krásu

Buďme-zdraví.cz – masážní a kosmetické přístroje

 

 

 

 

 

 

CELÝ SORTIMENT OBCHODU BYL SLOUČEN S OBCHODEM AZ-ZDRAVI.CZ

Pokud potřebujete zregenerovat své unavené tělo a nechat odpočinout a uvolnit mysl, pak na Budme-zdravi.cz najdete spoustu pomocníků, kteří jsou připraveni k Vašim službám. Masážní křesla, lymfodrenážní přístroje, bio lampy, masážní hubnoucí pásy, domácí sauny a saunovací obleky. Také nabízíme alkoholtestery, glukometry, tlakoměry,domácí elektro a spoustu dalších vychytávek, tzv. gadgets.

V dnešní době chce každý vypadat skvěle a především ženy mají touhu pyšnit se perfektní postavou. Protože ale nic není zadarmo a formování postavy vyžaduje trpělivost, disciplínu a pevnou vůli, připravili jsme pro Vás souhrn několika produktů, které Vám ve Vaší cestě k lepší postavě pomohou. Hodit se Vám budou určitě přístroje na měření podkožního tuku, vibrační posilovací stroje a hlavně osobní váha, díky které budete mít neustále pod kontrolou všechny své cvičící úspěchy.

Nedílnou součástí spousty domácností se v poslední době stávají i nejrůznější diagnostické přístroje. Díky nim máme vždy pod kontrolou svůj aktuální zdravotní stav a v případě zdravotního ohrožení dokážou včas detekovat možné problémy. Nejoblíbenějšími přístroji jsou bezesporu tlakoměry, které ocení hlavně lidé trpící na chronicky vysoký či nízký tlak. Podobně oblíbené jsou i měřiče cholesterolu, tuku, cukru a EKG.

Připravili jsme pro Vás i výběr kvalitních bio lamp, které se sice primárně objevují v kosmetických studiích, ale stále častěji nacházejí své místo i v domácnostech. Jsou perfektní volbou pro všechny ty, kdo trpí na pigmentové skvrny, ale i bolesti zad. Léčivé světlo bio lamp totiž regeneruje psychiku, stimuluje krevní oběh a vypíná pokožku a vyhlazuje jizvy. Zároveň dokáže tlumit chronické bolesti zad a příjemně je prohřát.

Velmi oblíbenou kategorií nejrůznější technické vychytávky, známé jako gadgets – jejich cílem je primárně usnadnit spoustu každodenních procesů. Gadgets mají vždy určitou specifickou funkci – existuje třeba speciální kamera, která dokáže monitorovat pohyb Vašeho domácího mazlíčka. Řidiče zase zaujmou hodinky s instalovaným alkoholtesterem a malí i velcí špioni se na hodiny zabaví se špionážním vrtulníkem. Gadgets jsou skvělou a velmi originální volbou pro netradiční dárek!