Hračky-hračka.cz – PRODEJ UKONČEN

Ruské kuželky, zahradní hry, minigolf, člověče nezlob se

Hračky-hračka.cz – zahradní hry, ruské kuželky, minigolf, stolní tenis

 

 

 

 

 

 

 

Dětské fantazii se meze rozhodě nekladou a co je s ní jednoznačně spojeno? Samozřejmě hračky. Ty tady byly a jsou už od pradávna a i přes nástup moderních technologií zůstávají klasické, hmotné hračky nejoblíbenější zábavou milionů dětí po celém světě. Široký sortiment hraček jsme pro Vás připravili na specializovaném eshopu hracky-hracka.cz!

Rozvíjejte fantazii dětí se společenskými hrami

Neomezujte termín „hračky“ pouze na panenky pro holčičky a autíčka pro kluky. Hračkami totiž nejen že můžete dítko zabavit, ale také vzdělávat. Proto Vám nabízíme společenské hry, díky kterým se děti budou nejen bavit, ale i rozvíjet svou tvořivost, představivost a zlepší si spoustu dalších dovedností.

Co si takhle zahrát stolní tenis? Uspořádejte rodinný turnaj s hlavní cenou ovocným dortem a užijte si celoodpolední zápolení. Bude se Vám k tomu skvěle hodit ping-pongový stůl z naší nabídky, který je vhodný pro celoroční provoz ve venkovních podmínkách. Na zimu jej můžete schovat třeba do sklepa a děti tak budou mít o zábavu postaráno i v chladných měsících.

Vyrazte si s dětmi hrát na zahradu

Pokud máte zahradu, tak máte vyhráno! Připravili jsme pro Vás totiž i bohatou nabídku zahradních her, jako jsou třeba Hookbruče, kostky nebo ruské kuželky. Veškeré součásti her jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu, který zaručuje dlouhodobé používání ve venkovních podmínkách.

Velmi oblíbenou zahradní hrou je i minigolf. Nabízíme Vámkompletní sady pro minigolf, navíc v praktickém balení, díky kterému si jej můžete převézt kamkoliv budete chtít. V nabídce máme i jednotlivé, mobilní minigolfové dráhy i sadu překážek, které zajistí velkou variabilitu drah. S minigolfem si užije zábavu celá rodina a uvidíte, že Vás společně zabaví na dlouhé hodiny.

Darujte dětem klasické hračky, ocení to!

Protože víme, že vymýšlíte každý rok dárky na Vánoce i k narozeninám pro Vaše ratolesti může být náročné, připravili jsme pro Vás speciální kategorii s tipy na dárky. Už nemusíte dětem kupovat nejnovější technické vymoženosti, které zahlédly v televizi; raději jim dopřejte kvalitní dřevěné šachy vhodné na zahradu nebo třeba zahradní labyrint Garden-Rondo.

Když se řekne dětské hry, tak to neznamená, že patří jen dětem. Zahrajte si s nimi i Vy jednu sadu Člověče, nezlob se anebo piškvorek – uvidíte, jakou budou mít děti radost a navíc upevníte rodinné vztahy.