Nej-drogerie.cz – Převedeno na jiného provozovatele

Nej-drogerie.cz - online prodej drogistického zboží

Dekorativní kosmetika, vlasová kosmetika, ústní hygiena, barvy na vlasy, čistící prostředky“

 

 

 

 

 

 

 

Často od zákazníků slýcháme, že se domnívali, že jejich oblíbený produkt se už nevyrábí, ale u nás jej našli. Sortiment drogerií v hypermarketech je ošizen o spoustu klasických značek, které znaly už naše babičky. My Vám je v naší online drogerii nej-drogerie.cz nabízíme. Přesvědčte se sami…

U nás najdete vše, co potřebujete k dokonalé péči o domácnost

V drogerii většina z nás hledá nejčastěji pomocníky pro úklid a péči o domácnost. Proto jsem pro Vás vytvořili kategorii jednoduše nazvanou drogerie, ve které najdete vše, co jste kdy v drogerii hledaličistící a úklidové pomůcky, čistící prostředky, absorbenty, insekticidy, domácí potřeby i prací prostředky. Mysleli jsme opravdu na všechno, takže v našem sortimentu nechybí ani vonné svíčky a osvěžovače vzduchu.

Relaxujte a pečujte o své vlasy, pleť i celé tělo

Kdo se rád nenaloží po náročném pracovním dni do horké vany plné smyslné pěny? Aby byl Váš prožitek z koupelové relaxace ještě výraznější, tak je doplňte o některou z přísad do koupelí, ať už to jsou pěny nebo soli. A poproste někoho, aby Vám umyl a jemně promasíroval záda některou z našich koupelových masážních hub a budete vrnět spokojeností jako kotě.

Nejen ženy věnují zvýšenou pozornost péči o vlasy přibývá i mužů, kteří se zajímají, jaké přípravky na své vlasy vlastně používají. Proto pro Vás máme výběr kvalitní vlasové kosmetiky jako jsou šampony, kondicionéry či balzámy. V této kategorii však najdete i množství stylingových přípravků, barev na vlasy i melírů.

Ženy si jistě vyberou i z bohaté nabídky dekorativní kosmetiky a přípravků pro péči o nehty na rukou i na nohou. Každá si určitě najde svůj oblíbený odstín kontury na rty či tužky na oči, zajímavý lak i šetrný odlakovač.

Zbavit se chloupků šetrně a bezbolestně? Jde to!

Hladká pokožka je v dnešní době žádaná více, než kdy dřív, avšak ne každá žena zvládne holení bez podráždění. Proto pro Vás máme speciální kategorii produktů, kde najdete vše, co potřebujete pro bezpečné a precizní oholení. Vyberte si z nabídky žiletek a depilačních krémů, stejně jako z množství gelů a balzámů po holení. I muži si zde přijdou na své a určitě jim padne do oka některá z pěn na holení nebo osvěžujících pleťových vod.

Mysleli jsme i na ty nejmenší…

Dětská pokožka je velmi citlivá, a proto vyžaduje zvláštní péči. Máme pro Vás tedy souhrn těch nekvalitnějších a nejšetrnějších produktů určených speciálně pro děti, zejména značky Johnson´s. Dále zde najdete dětské šampony, vlhčené ubrousky, mýdla i šetrné mycí gely, stejně jako dětské lahve s pítky a šidítka.