Plamka.cz – PRODEJ UKONČEN

Plamka.cz

Zdravý životní styl je v dnešní době čím dál větším hitem. Raw food a Eko drogerie už dávno nejsou součástí jen úzce zaměřených skupin lidí, ale dostávají se do povědomí čím dál širší části populace. Proto jsme pro vás připravili internetový obchod Plamka.cz, ve kterém najdete nejrůznější pomocníky pro přípravu raw food a spoustu produktů eko drogerie.

V nabídce Plamka.cz je pro vás připravené například široké spektrum automatických odšťavňovačů, stejně jako kvalitní ruční lisy na ovoce nebo citrusovače. Jako pomocníka do kuchyně uvítáte i jednoho z kuchyňských robotů nebo mlýnků. Hodit se vám budou i různé vychytávky, jako jsou spiralizéry nebo kráječe.

Milovníci zdravého mlsání si vyberou z bohaté nabídky sušiček, ve kterých můžete usušit takřka cokoliv, co vás napadne. A kdo to myslí se zdravou stravou opravdu vážně, ten si může pořídit klíčidlo pro čerstvé výhonky nebo výrobník domácího rostlinného mléka.

Plamka.cz by nebyla úplná bez sekce eko drogerie, ve které najdete vše, na co si vzpomenete. Od oblíbených mýdlových ořechů přes eko aviváže a prací gely až po čisticí prostředky a změkčovače vody. Většinu těchto produktů nabízíme i ve vzorkovém balení, takže si můžete nejprve vyzkoušet, jak vám daný prací gel nebo prášek vyhovuje.

Populární se stávají i tzv. menstruační kalíšky, proto jsme se je taktéž rozhodli zařadit do naší nabídky. Máme jej pro vás v kompletním balení se všemi čisticími prostředky i bavlněnou slipovou vložkou.