Stavebnice-Žako.cz – PRODEJ UKONČEN

Stavebnice-žako.cz - česká plastová stavebnice pro děti

Dětská plastová stavebnice Žako

 

 

 

 

 

 

Česká plastová stavebnice, která má své příznivce již u několika generací. Barevné kostky jsou akorát velké pro dětské ruce a zároveň nejsou tak malé, aby rodiče museli mít strach, že je dítko spolkne. Stavebnice Žako umožňuje stavět nejrůznější výtvory podle fantazie každého stavitele.

Žako zabaví, podněcuje fantazii i tvořivost

Stavebnice Žako ocení rodiče především kvůli jejich nízké ceně, ale vynikající kvalitě a děti si ji rychle oblíbí kvůli nepřebernému množství využití. Kostky Žako nejsou pouze hračkou, která Vaši ratolest na pár desítek minut zabaví; kostky aktivně podněcují tvořivost dětí, rozvíjí jejich fantazii a učí je trpělivosti. Navíc jsou vyráběny v pestrých barvách, které jsou pro děti lákavé a díky kterým si s kostkami vyhrají dlouhé hodiny. Svou velikostí jsou ideální do dětských rukou a jejich vysoce kvalitní provedení zaručuje, že k sobě těsně a přesně přilnou.

Stavebnice Žako prorazila na český trh s hračkami před několika lety a stále se může těšit z prvních pozic mezi nejoblíbenějšími hračkami. Zdobí interiéry a dětské koutky nejen v rodinných domech a bytech, ale oblíbily si ji děti také ve školách a školkách.

Žako? To rozhodně nejsou jenom kostky…

Kromě obyčejných kostek máme v nabídce také nejrůznější, tematicky zaměřená balení. Kromě kostek v nich najdete taky další příslušenství, díky kterému je stavebnice pro děti ještě zajímavější a zábavnější. Nabízíme Žako značkyŽako autíčkoŽako vláčekŽako stříškyŽako figurky a spoustu dalších.

Na své si přijdou kluci i holčičky

Klišé, že k holčičkám ladí růžová a ke klukům zase modrá už je naštěstí minulostí. Díky pestré paletě barev kostek Žako jsou vhodné jak pro holky, tak i pro kluky a není třeba mezi nimi dělat rozdíly. Pro kluky však máme specializované sady jako jsou Žako hasiči nebo Žako policie a pro holčičky zase tematické sady Žako 4 s růžovými vagónky, Žako 35 a Žako 26.