Kde nás najdete

Chcete-li se s námi spojit, ideální volbou je telefonický nebo e-mailový kontakt. Pokud preferujete z jakéhokoliv důvodu osobní jednání, je vždy dobré se s námi předem spojit a domluvit si konkrétní termín schůzky.

KONTAKTNÍ E-MAILY:

Miroslava Dufková: dufkova@tivali.cz
Jitka Kopecká: kopecka@tivali.cz
Sandra Onderková: onderkova@tivali.cz

KONTAKTNÍ TELEFONY:

pevná linka: +420 549 212 092 (po-pá: 9-16 hod)
mobil: +420 773 963 775 (možno i SMS)

PROVOZOVNA TIVALI, S.R.O. – ADRESA A NAVIGACE

Výdejní místo pro objednávky a provozovna společnosti Tivali, s.r.o. se nachází na ul. Maříkova 1, Brno – Řečkovice, 621 00, v areálu firmy Moravostav, a.s.

Otevřeno: Pondělí – Pátek: 9:00 – 16:00 hod

Otevřeno je i přes poledne, nemáme žádnou polední pauzu. Můžete tedy přijít kdykoliv v uvedeném čase.

JEDETE-LI MHD

Pokud jedete MHD, zvolte autobusovou linku č. 42, která jede od Semilassa v Králově Poli. Vystupte na zastávce Královka. Pozor, zastávka je na znamení! Jízdní řád autobusu č. 42 najdete zde

Když vysoupíte z autobusu, vraťte se o několik desítek metrů až na křižovatku. Tam přes vrátnici hlavní budovy (modrá barva) projděte na dvůr a přímo přes dvůr k budově se stříškou u vchodu.

JEDETE-LI AUTEM

Pokud jedete odněkud z Brna, pojedete po Hradecké (směr Svitavy), sjedete u  Globusu, na kruhovém objezdu u Globusu sjedete na prvním výjezdu. Za cca 500 m pak odbočíte na křižovatce doprava (je to mírně do kopce mezi budovami Moravostav a AŽD Praha). Po pár metrech vpravo projedete závorou a na komunikátoru  nahlaste vrátnici, že jedete do firmy Tivali. Sídlíme ve druhém  vchodu nalevo (se skleněnou stříškou). Nalevo od našeho vchodu u bílé stěny je několik volných parkovacích míst. MAPA ZDE