Anatomické-pomůcky.cz

Kvalitní modely lidského těla – kostry, torza, orgány, anatomické plakáty

Kvalitní modely lidského těla – kostry, torza, orgány, anatomické plakáty – vše na jednom místě na anatomicke-pomucky.cz!

Jak vlastně funguje hlava a důležité orgány v těle?

Přemýšleli jste někdy nad tím, co se vlastně odehrává v lidské hlavě? A jak funguje snad nejsložitější část lidského těla, mozek? Pro snadnější pochopení funkce a principů fungování hlavy jsme sestavili speciální kategorii, která se zabývá čistě jen hlavou. Můžete si v ní vybrat z široké nabídky modelů lebky i samotného mozku, stejně jako z detailně propracovaných modelů oka nebo dentálních modelů.

Lidské tělo je objektem zkoumání starým jako celé lidstvo. Snad všechny principy a funkce jeho vnitřních orgánů už jsou v dnešní době známy a na všechno se dá podívat v rámci počítačových simulací. Názornou ukázku však nic nenahradí, proto pro Vás máme kategorii modelů lidských orgánů. Prozkoumejte třeba fungování trávící soustavy, srdce, plic nebo celého trupu.

Bez kostí by naše tělo jen těžko fungovalo, proto jsme i jim vyhradili speciální kategorii. V té si můžete vybírat z desítek modelů kostí celého těla, jako jsou modely páteře, jednotlivých obratlů i kloubů. Rozhodně se neobejdete ani bez modelu celkové lidské kostry v životní velikosti.

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti aneb anatomické simulátory

Trenažery a simulátory patří do zvláštní skupiny výukových pomůcek a mají své nezastupitelné místo ve výuce budoucích profesionálů (lékařů, fyzioterapeutů atd) i laické veřejnosti. Pravidelným nácvikem například správné resuscitace lze třeba u laiků výrazně zvýšit šanci na její správné provedení a záchranu lidského života. Vybírejte z naší nabídky ošetřovatelských figurín, simulátorů první pomoci, realistických modelů kostí nebo trenažerů ošetřovatelských dovedností.

Chybí Vám nápad na originální dárek? Co takhle něco z anatomie?

Máte ve svém okolí někoho, koho zajímá fungování lidského těla a anatomie obecně? Lámete si hlavu nad tím, čím ho obdarovat ať už k Vánocům či narozeninám? Vyberte si z naší bohaté nabídky dárkových anatomických předmětů a uvidíte, že rozhodně nebudete litovat. Radost udělá určitě jedna z hedvábných kravat s anatomickými vzory, hrnek s obratlem místo klasického ucha, dekorace na stůl v podobě měděného mozku anebo nejrůznější orgány ve formě přívěsků na klíče.

Vyzdobte si svůj pokoj nebo kancelář originálně s anatomickými plakáty! Krásně ilustrované plakáty jsou ozdobou každého interiéru, učebny i studovny – vyberte si třeba plakát s vyobrazením nemocí a zranění nebo schéma lidské kostry.

Chápeme, že někdy potřebujete anatomický model třeba jen na jednorázovou akci a jeho koupě by pro Vás byla výraznou a složitou investicí. Proto jsme pro Vás přichystali jedinečnou možnost půjčování anatomických modelů za ceny, kterým prostě neodoláte!