Cvičební-pomůcky.cz

Pomůcky pro zdravotní tělocvik, rehabilitaci i fitness cvičení

Cvičební pomůcky všeho druhu a za skvělé ceny najdete jedině na specializovaném eshopu cvicebni-pomucky.cz!

Ve zdravém těle zdravý duch – ne klišé, ale stále pravda!

Hýbat se je potřeba, nejen pro dobrý pocit, ale i pro zdravý vývoj organismu a jeho fungování. Protože ne vždy je snadné s hýbáním začít, připravili jsme pro Vás spoustu cvičebních pomůcek, se kterými Vám to půjde určitě mnohem lépe.

Vyzkoušejte třeba trampolínkydostanou Vás do formy během pár hodin poskakování a zpevníte si na nich postavu, aniž byste si to uvědomili. A hlavně, poskakování na trampolínkách Vás vážně bude bavit!

Velmi zajímavým a zdraví prospěšným cvičením jsou také různá cvičení ve vodě. V těchto cvičeních lekcích se rozhodně neobejdete bez aqua pomůcek jako jsou vodní činky, nenasákavé cvičební podložky nebo vodní nudle. A mysleli jsme v této kategorii i na plavání jako takové, k jehož výuce oceníte doplňky v podobě desek na plavání nebo nadlehčovacích pomůcek.

Chcete posílit ruce, nohy či zádové svaly? Tak si vyberte z bohaté nabídky posilovacích pomůcek, z nichž na vrcholu oblíbenosti se dlouho drží posilovací gumy. Podobně však oceníte i manžety se závažím, medicinbaly či posilovače prstů a dlaní.

Jak jste na tom s rovnováhou? Udržíte balanc?

Se stabilitou má dneska problém velká část populace, proto je potřeba držení rovnováhy aktivně cvičit a posilovat hluboký stabilizační systém. Zapomeňte na nudné nacvičování „holubičky“ na jedné noze, raději si vyberte některou z balančních pomůcek – třeba houpací desky, balanční točny nebo medvědí válce.

Poskakování na gymnastických míčích je IN!

Nejrozšířenější rehabilitační pomůcka, gymnastický míč, si své místo našel v milionech domácností po celém světě. Cvičení na něm ulevuje od bolesti zad, zlepšuje poruchy svalového napětí a je skvělou volbou pro cvičení v těhotenství. Vyberte si z naší bohaté nabídky gymnastických míčů nejrůznějších barev, velikostí a tvarů.

Může se stát, že se Vám gymnastický míč poškodí, avšak nemusíte jej hned vyhazovat. Pořiďte si sadu lepení na jejich opravu a míč Vám bude sloužit i po drobném poškození. A nezapomeňte na správnou hustilku, protože ústy se rozhodně nedoporučuje míče nafukovat.

Masážní relaxace v pohodlí domova

Máme pro Vás speciální kategorii masážních pomůcek, kde si každý přijde na své. Dopřejte si relaxaci a harmonické masírování v pohodlí domova a kdykoliv budete chtít. V naší nabídce najdete spoustu masážních míčků, ježků, masážní zádový pás i tolik oblíbenou metličku na masáž hlavy.

Pokud si nebudete vědět rady s tím, jak se cvičením začít anebo se chcete jen zdokonalit, tak zabruste do naší kategorie věnující se publikacím o cvičení. Najdete v ní knihy i DVD s nespočtem návodů, jak cvičit třeba v těhotenství, se seniory či jak se cvičí na balančních podložkách.