E-baby.cz

Sportovní vybavení pro cvičení s dětmi, cvičení v těhotenství a po porodu

Vše pro cvičení s dětmi najdete na specializovaném eshopu E-baby.cz. Ať už hledáte sportovní vybavení do školek, škol a mateřských center či pro domácí využití, na jednom místě jsme pro Vás přichystali opravdu všechno. Vše pro zdravotní tělocvik, rehabilitační cvičení s dětmi, sportovní aktivity i zábavu pro děti.

Zacvičte si s dětmi doma i v přírodě

Pro pomůcky pro aktivní cvičení s dětmi se vydejte do speciální kategorie, ve které najdete vše od švihadelcvičebních gum, přes podložky, činky a gymbally až po trampolínky a posilovací tyče. Většinu výrobků dodáváme v atraktivních barvách, takže Vaše dítě bude cvičení s nimi opravdu bavit a uvidíte, že si užijete spoustu zábavy.

Pokud raději trávíte čas venku než doma, tak si výlety do přírody zpestřete i cvičením. Anebo si klidně vystačíte i na zahradě; hodit se Vám budou jednoznačně frisbee, gumové kroužky na ringo,hula hop kruhy nebo skákací pytle.

Molitanové stavebnice zabaví děti i dospělé

Pokud si budete chtít trochu odpočinout a přitom popustit uzdu své fantazii, tak si vyberte z velké nabídky molitanových sestav v krásných pastelových barvách. Navíc je doplňte některou z našich plastových stavebnic anebo stavebnic Žako a uvidíte, že se Vy i Vaše děti zabavíte na dlouhé hodiny.

Pro trénování motoriky a balanční cvičení jsme pro Vás přichystali sestavu produktů ve specializované kategorii. Najdete v ní různé kostky a stavebnice, které podněcují rozvoj jemné motoriky, chůdy a žebříčky, speciální dráhy pro motoriku i nestabilní plochy pro trénování rovnováhy.

Protáhněte si tělo s našimi zdravotními a rehabilitačními pomůckami

Máme pro Vás i kategorii, která se zabývá zdravotním cvičením a rehabilitací a uvnitř které najdete vše, co pro správné cvičení v pohodlí domova potřebujete. Vyberte si z klasických velkých gymnastických míčů nebo menších overballů i zajímavých míčů ve tvaru elipsy. V nabídce nechybí ani dostatek příslušenství k míčům jako jsou pumpičky či sada na lepení poškozených míčů. Pro posílení svalů na rukou a prstů využijte posilovače a děti mezi tím zabavte s jedním ze skákacích míčů ve tvaru veselého zvířátka.