Rehabilitace-sport.cz

Rehabilitace-sport.cz – sportovní a rehabilitační pomůcky

Pomůcky pro zdravotní cvičení, rehabilitaci, gymnastické míče, fitbally, aerobik, posilovací pomůcky, tréninkové pomůcky, překážkové dráhy, stavebnice a molitanové sestavy do škol, tělocvičné nářadí, potřeby pro moderní gymnastiku, baseball, tenis, florbal, atletiku a v neposlední řadě také míče, medicinbaly, míče na volejbal – to vše přehledně a na jednom místě na rehabilitace-sport.cz!

Zdravotní cvičení a rehabilitace? Pomůže i zabaví…

Všichni ti, kdož mají problémy s pohybovým aparátem, jako jsou bolavá záda, ochablé svalstvo, vadné držení těla a spousta dalších neduhů, by měli aktivně pracovat na jejich odstranění. Nabízí se samozřejmě možnost chodit na standardní rehabilitační cvičení k fyzioterapeutům, avšak není od věci pro své tělo něco udělat i z pohodlí domova. Proto si ke cvičení pořiďte třeba velké gymnastické míče, over bally a děti zabavte nafukovacími skákacími hračkami ve tvaru zvířátek.

Pro rehabilitační cvičení, cvičení pilates a dlouhodobě ležící pacienty jsme připravili speciální kategorii s polohovacími pomůckami. Najde v ní balanční podložky, masážní polštáře, sedací klíny i vzduchové čočky.

Masážní míčky uvolní napětí

Masážní a posilovací pomůcky jsou vhodné k reflexní terapii a masírování nejrůznějších částí těla, stejně jako k prohřátí studených končetin. Pro automasáž celého těla jsou velmi často a s oblibou využívány třeba masážní ježci a masážní válečky.

Posilte jednotlivé prsty i celé dlaně

Nejen sportovci při tréninku, ale i rehabilitační pracovníci využívají různé posilovače prstů. Dosahují s nimi skvělých výsledků například při rehabilitaci po mrtvici, po úrazech či při svalové atrofii. Vybírat si můžete z posilovacích kroužků, posilovacího síta, nejrůznějších gelových či pěnových míčků a spousty dalších posilovacích produktů.

Hýbejte se nejen pro zdraví, ale i pro dobrý pocit

Připravili jsme pro Vás jedinečnou kategorii produktů ke zlepšení Vaší fyzické kondice i pro provádění nezbytného zdravotního cvičení. Najdete v ní třeba bohatý sortiment cvičebních gum, expanderů, švihadel i podložek, bez kterých by se žádné cvičení neobešlo.

Stejně tak najdete v této kategorii i spektrum bedýnek na STEP aerobic, rotanů a činek. Pokud si chcete dát opravdu do těla, tak si vyberte z nabídky zátěžových manžet a dalších posilovacích zátěží dle Vašich potřeb a možností.

I cvičení může být hrou…

Pro aktivní zabavení Vašich dětí nahlédněte do kategorie molitanových sestav a plastových stavebnic, kde si na své přijde opravdu každé dítě. Vybírejte si z množství molitanových sestav, dílců We Play či pěnových puzzle. Jsme si jistí, že Vaší pozornosti neuniknou ani pěnové desky, které jsou velmi oblíbené zejména u mladších dětí.

Ozvláštněte dětem trénink s množstvím pomůcek

Pro sportovní kroužky a oddíly máme speciální kategorii tréninkových potřeb. V té najdete kromě vytyčovacích tréninkových met třeba i tréninkové bloky, sestavy Vário, plastové tyče na vytvoření tréninkových drah, branky i nejrůznější překážky. Díky našim tréninkovým pomůckám se už děti rozhodně nebudou nudit!